Cevahir AVM 23 Nisan Şenliği

Avm Haber

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri, öğrencilerin yüreklerinde bir ışığa dönüşüyor

TOÇEV ve İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi bu sene birlikte düzenleyecekleri etkinlikler sonucunda, eğitim olanakları maddi açıdan kısıtlı ilköğretim çağındaki çocuklara ulaşarak onların hayatlarında farklı bir umut olmak istiyorlarlar.

“İstanbul Cevahir’de bir şey değişir her şey değişir” projesi kapsamında AVM içinde çeşitli noktalara kumbaralar konumlandırılacak. AVM ziyaretçilerinin kumbaralara sadece “1 Lira” atarak katkıda bulunabilecekleri kampanya sonunda toplanan her 30 Lira bir öğrencinin karne hediyesine dönüşecek.

19 Mayıs’a kadar devam Edecek
16 Nisan – 23 Nisan tarihleri arası kutlanacak olan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri bu sene İstanbul cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezinde karnaval havasında yaşanacak.

Her gün farklı bölgelerden vakıf çocuklarının Atlantis Eğlence merkezinde ücretsiz ve sınırsız eğlenebileceği, sevdikleri sanatçılarla birlikte olabilecekleri etkinlikler çerçevesinde; AVM’nin ortasında yer alan meydanda çeşitli markalar çocuklara yönelik etkinlikleriyle yer alacak.

Küçük tiyatro oyunlarından, yüz boyamaya, ücretsiz pamuk şekeri dağıtımından, ödüllü oyunlara kadar pek çok aktivite alışveriş merkezini bir karnaval alanına dönüştürecek.

16 Nisan’da çeşitli sanatçıların katılımlarıyla start alacak “İstanbul Cevahir’de bir şey değişir, her şey değişir” kampanyası ise,19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı akşamı sona erecek. Karne hediyelerinin dağıtımına ise 20 Mayıstan itibaren başlanacak ve mümkün olduğu kadar çok çocuğa ulaşılacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.