Pekdemir AVM yılsonunda açılıyor

Avm Haber

Denizli’nin yerel markalarından Pekdemir Marketler Zinciri’nin sahibi Pekdemir Group, Adres Pekdemir ile AVM sektörüne adım atıyor. Pekdemir Group, AVM sektöründeki ilk projesini Denizli’de hayata geçirecek

Denizli’nin gelişen yüzü Bereketli’de açılacak olan Adres Pekdemir Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 29 bin metrekare kapalı, 15 bin metrekare açık alanı ile bu yılın sonunda hizmete girecek. İçinde market, yapı market, elektronik market ve oyuncak marketin de bulunacağı Adres Pekdemir Alışveriş Merkezi yerli ve yabancı 55 mağazaya ev sahipliği yapacak.

5D sinemaları, çocuk eğlence alanları, restoran ve kafeleri ile özellikle çocuklu ailelerin alışveriş başta olmak üzere sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Adres Pekdemir Alışveriş Merkezi’nin sloganı “Paranın değerini bulacağı adres”.
Şu anda yalnız Denizli’de 41 adet marketin sahibi bulunan Pekdemir Group, marketçilik sektöründe gösterdiği başarıyı Adres Pekdemir ile AVM sektöründe de kanıtlamayı hedefliyor. Denizli’nin her geçen gün gelişen bölgesi Bereketli’de, adliye sarayı, Servergazi Devlet Hastanesi, elektrik idaresi, yeni konut yerleşimleri ve kentin en büyük parkının yanı başında kurulan Adres Pekdemir, hem bulunduğu bölgenin ihtiyaçlarına cevap vermeyi, hem de “fiyat ve kalite” ilişkisine göstereceği özenle tüm Denizli için çekim merkezi olmayı amaçlıyor.

Ayda 350 bin, yılda ise 4 milyon 200 bin kişiyi ağırlamayı hedefleyen Adres Pekdemir, kampanyalar, özel indirimler, hediyeler, sürpriz çekilişler ve uygun fiyatlar sunacak. Yaklaşık 750 kişilik bir istihdam yaratacak olan Adres Pekdemir için Pekdemir Group Yönetim Kurulu Üyesi Can Pekdemir “Adres Pekdemir ile biz öncelikle çocuklu aileleri hedefledik, ardından da gençleri. Hafta arası, kadınların çocukları veya arkadaşları ile birlikte gelip hem alışveriş yapıp hem de keyifli vakit geçirebilecekleri güvenli bir alan yaratıyoruz Bereketli’de. Gençlerimiz, son teknoloji ile donatılmış sinemalardan kitap ve müzik marketlerden yararlanabilecekler” diyor.

Pekdemir marketlerin uluslarrası zincir marketlerle girdikleri rekabetten büyük bir avantajla çıktıklarını belirten Can Pekdemir, bu alanda sağladıkları başarının kendilerine cesaret verdiğini ve Denizli’nin yerel markası olarak daha sonraki hedeflerinin Türkiye’nin belli başlı kentlerine açılmak olduğunu söyledi.

Can Pekdemir, Adres Pekdemir’i açmadan önce yaptıkları kamu oyu yoklamaları sonucunda Denizli’de butik bir alışveriş merkezine ihtiyaç olduğuna karar verdiklerini söyleyen Can Pekdemir, mağaza karmasını oluştururken yerli markalara da yer vereceklerini vurguladı.

Kiralama danışmanlığını MallArt AVM ve Perakende Danışmanlık ile Taya AVM Kiralama Danışmanlık’ın üstlendiği Adres Pekdemir’in, yönetim danışmanlığı ise Engin Yıldırım’ın yönetimindeki MallArt AVM ve Perakende Danışmanlık tarafından gerçekleştirilecek.

Proje bilgileri
AVM: Adres Pekdemir AVM
Açılış tarihi: 2011 3’üncü çeyrek
Yapı sahibi: Halil Pekdemir LTD.
Metrekare: 25 bin metrekare
Kiralama danışmanlık: Mallart Danışmanlık + Taya Danışmanlık
Yönetim Danışmanlığı: Mallart AVM ve Perakende Danışmanlık
Reklam: Kromozom İletişim Danışmanlığı
Proje Müdürü: Kubilay Özen
Proje Mimarı: Örsel Mimarlık – Nihal Örsel
Uygulama&Dekorasyon: Yağmur İzolasyon Dekorasyon
Mekanik proje: Tarık Mühendislik
Elektrik proje: Barza Mühendislik
Statik proje: Asil Uydu

Sayılarla Adres Pekdemir
Toplam kapalı alan: 29 bin metrekare
Kiralanabilir alan: 15 bin metrekare
Mağaza sayısı: 55
Kafe-restoran sayısı: 2
Çocuk eğlence alanı: Bin 500 metrekare
Fast food: 7
Market: Pekdemir Marketleri
Otopark kapasitesi: 700 araç
Kat sayısı: 4

2 Yorum

    • Pakdemir Avm Sinema İletişim Bilgileri: Kınıklı, Denizli Telefon:(258) 212 32 62 Adres: YUNUS EMRE MAH. SULEYMAN DEMİREL BULVARI NO:18/22 Kınıklı Denizli

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.