DemirPark’tan şehrin efsanesi

Çekiliş ve Hediye
DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2012 yılında da sürpriz hediyeler vermeye hazırlanıyor.
Modanın, teknolojinin, eğlencenin ve lezzetin kesişim noktası DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2012 yılında da sürpriz hediyeler vermeye hazırlanıyor.

2011 yılında DemirPark AVM Fiat 500 Lounge, Samsung LCD TV, Acer Notebook, Beko LCD TV, Beko bulaşık, çamaşır ve kurutma makinesi hediye ederek ziyaretçilerini sevindirdi. Bu sene ise 1 kişiye şehrin efsanesi 2012 model Fiat Doblo Combi, 2 kişiye NB Acer One Netbook, 1 kişiye LG” (94cm) LCD TV, 1 kişiye Fuji Finepix Cam HD Fotoğraf Makinesi ve 1 kişiye Samsung E1150 Cep Telefonu 23 Nisan 2012 tarihinde sahiplerini bulacaktır. 17 Ocak’ da başlayıp 15 Nisan’da bitecek olan kampanya AVM içindeki mağazalardan toplamda gün içinde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde aynı gün içinde danışma bankosuna onaylatmanızla hediyeleri kazanma şansını yakalıyorsunuz. 23 Nisan saat 16.00’ da noter huzurunda yapılacak çekilişte 6 şanslı talihliye hediyeleri verilecektir.

DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ nde çekiliş kuponlarınızla araba ve hediyeleri kazanma şansı alışveriş severleri bekliyor. DemirPark AVM alışverişinizin karlı adresi olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.