Levi’s’ta indirimler başladı

İndirim
Levi’s® kış sezonu ürünlerinde süper indirimlerden yararlanmanın şimdi tam zamanı!
Levi’s® Kış sezonu ürünlerinde % 30’a varan indirimlerden yararlanmak için Levi’s® mağazalarına uğramanın şimdi tam zamanı!

Levi’s® tutkunlarının heyecanla beklediği indirim günleri başladı. Levi’s®’ın Kış 2011-2012 Koleksiyonu ürünlerine şimdi %30’a varan indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Hepsi birbirinden havalı indirimli ürünler tükenmeden bir Levi’s® mağazasına uğramakta fayda var

Yıllarca kullanacağınız modern klasikler Levi’s®’ta
“Seneye bunu kullanır mıyım?”, indirim sezonunda alışveriş yapanların kafasını en çok kurcalayan sorudur. Eğer Levi’s®’tan alıyorsanız, tabii ki kullanırsınız. Ne de olsa Levi’s®kendi çizgisinden ödün vermeden moda yaratmayı başaran markaların başında geliyor.

Indigo tarzda denim, yumuşak kadifeler,
militer parkalar, kürk detaylı montlar…
Levi’s® Sonbahar/Kış 2011 koleksiyonunda temiz-düz çizgiler, el yapımı grafikler ve el dikişi detaylar dikkat çekiyor. Denim sanatında ustalığını konuşturan Levi’s®’ın koleksiyonundaki parçalar, kullanışlılık ve endüstriyel görünümü kentsel bir dokunuşla bir araya getiriyor.

Kadifeler; denimde soluk renkler, sakin mavi tonları ve yıkanmış indigo renkleri; dış giyimde kürklü montlar, parkalar ve militer görünüm koleksiyonun öne çıkan trendleri arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.