Deposite AVM Yarışma

ETKİNLİKLER

MİNİKLERİN JÜRİYİ GÜLMEKTEN KIRIP GEÇİRDİĞİ YARIŞMADA FİNALE YAKLAŞILIYOR

Deposite Outlet bünyesinde barındırdığı Deposite Çocuk Kulubü ile birlikte yetenekli ve şirin çocukları bulmak için çıktığı yolda ön elemeyi geride bıraktı. 3-12 yaş arası çocukların şirinliklerini ve yetenekleri sergiledikleri yarışmada eğlenceli anlar yaşandı. Birbirinden şirin ve yetenekli 24 finalistin yer alacağı yarışma finali ise 28 Ocak Cumartesi Günü saat 14:00’da İpek Tanrıyar sunuculuğunda Deposite Outlet’te gerçekleşecek.
Deposite Outlet’te geçtiğimiz Pazar yine bol kahkaha bol eğlence vardı. Yetenekli ve şirin çocuklarını arayan Deposite Outlet ve Deposite Çocuk Kulübü, yarışmanın ön elemesini 22 Ocak Pazar günü gerçekleştirdi. Neşe Erberk Ajans ve TRT Çocuk Dergisi gibi sektörde öncü kuruluşlardan kişilerin yanı sıra Sabah Gazetesi Yazarı Başak Çokan, Selçuk Kaya, Moda Fotoğrafçısı Yaşar Saraçoğlu ve Deposite Sanat Merkezi eğitmenlerinden oluşan jüriyi, minikler verdikleri cevaplarla gülmekten kırdı geçirdi. Deposite Sanat Merkezi eğitmenlerinden Erkan Ardıbatan ise “Deposite Sanat Merkezi öğrencilerimizin ve Alışveriş Merkezi ziyaretçilerimizin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen ön eleme çok eğlenceli ve keyifli anlar yaşandı. Çok yetenekli çocuklar vardı. Geleceğin yetenekleri Deposite Sanat Merkezinden çıkacak.” diyerek finale kalan 24 çocuğun arasından birincileri seçmenin oldukça zor olacağını söyledi. 28 Ocak Cumartesi Günü İpek Tanrıyar sunuculuğunda saat 14:00’da gerçekleşecek olan yarışma finalinde jüri üyelerini zor bir karar süreci daha bekliyor olacak.

Birbirinden yetenekli 24 finalistin şirinliklerini ve yeteneklerini sergileyecekleri Yetenekli ve Şirin Çocuk Yarışmamızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Program Akışı:
Tarih: 28 Ocak Cumartesi
Saat: 14:00 Yetenekli ve Şirin Çocuk Yarışması – Final
15:30 Deposite Sanat Merkezi Gösterileri
Yer: Deposite Outlet Merkezi – A5-6 Blok Zemin Kat Etkinlik Alanı

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.