Pepee’nin Dünyası Carrefour Bursa’da

ETKİNLİKLER
Düşyeri’nin 3-6 yaş grubu çocuklar için özel olarak tasarladığı ve kendi yaş grubunun fenomeni olan Pepee karakteri, İstanbul’dan sonra Bursalı çocuklarla buluşacak. Pepee ve Pepee’nin dünyası, 28-29 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri Carrefour Bursa’da birbirinden eğlenceli aktiviteler ile çocuklara unutulmaz zamanlar yaşatacak…

Çocukların 3,5 yıldır “TRT Çocuk” ekranlarında hayranlıkla izlediği ilk Türk çizgi film karakteri Pepee, İstanbul’dan sonra şimdi de Carrefour Bursa’da çocuklara unutulmaz bir hafta sonu yaşatacak. 28-29 Ocak Cumartesi-Pazar günleri 12:00-19:00 saatleri arasında, 10 kişilik özel Düşyeri aktivite ekibinin görev aldığı Pepee etkinliğinde çocuklar Pepee ile şarkılar söyleyip, halk oyunları ile dans edecekler. İmza saatinde Pepee çocuklar için anı kartlarını imzalayacak.
Çocuklar ayrıca hayran oldukları Pepee maskotu ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışacaklar. Etkinlikte bir araya gelecek çocuklar Pepee, annesi, babası, nenesi, dedesi, teyze kızı Şila, minik kız kardeşi Bebee ve Zulu (zürafa) karakterleri eşliğinde çeşitli animasyon ve eğlenceli aktivitelere katılacaklar.

Hafta içinde, 23-27 Ocak tarihleri arasında, Carrefour Bursa’da alışveriş merkezini ziyaret eden çocuklar ise 12:00-18:00 saatleri arasında, Carrefour tarafından etkinlik alanında organize edilen etkinliklere katılabilecekler. Etkinliklerde çocuklar Pepee görselli yapboz ve kart oyunları oynayacak, Pepee maskesi takıp, boyama ve boyama kitabı atölye çalışmalarına katılabilecekler.

Milli Çizgi Film Karakterimiz Pepee
4 yaşında bir erkek çocuk olan Pepee’nin çok sevilen ve büyük ilgi ile izlenen çizgi filmleri, Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından üretilerek, 3,5 yıldır TRT Çocuk ekranlarından çocuklara ulaşıyor. 3-6 yaş grubu çocukların fenomeni haline gelen Pepee çizgi filmleri, Türkiye’nin önde gelen genç akademisyenlerinden danışmanlık alınarak oluşturuluyor. Eğitici değeri üzerine titiz bir çalışma yürütülen Pepee çizgi filmlerinde Türk aile yaşamından örnekler sunuluyor.

Carrefour Bursa Pepee etkinlik programı:

28-29 Ocak (Hafta sonu) 12:00-19:00 (PEPEE’NİN DÜNYASI’nda tüm karakterler ile buluşma)
23-27 Ocak (Hafta içi) 12:00-18:00 (Etkinlik alanında boyama, yapboz ve kart oyunları oynama)

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.