Deposite Outlet AVM yeni yüzlerini seçti

Avm Haber, ETKİNLİKLER
Deposite Outlet Çocuk Kulubü, Yetenekli ve Şirin Çocuk Yarışmasının finalini 28 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirdi.
Deposite Outlet Çocuk Kulubü, Yetenekli ve Şirin Çocuk Yarışmasının finalini 28 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirdi. Finalde sahne alan birbirinden şirin ve yetenekli 24 finalist jüri üyelerine ve izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

İpek Tanrıyar sunuculuğunda gerçekleşen yarışmada şirinlik kategorisinde birinci seçilen 4 yaşındaki Yağmur Kaplan ise hem birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldu hem de Deposite Outlet’in görsel çalışmalarının çocuk yüzü olma fırsatını yakaladı.

Neşe Erberk Ajans’tan Ayça Kuru ve TRT Çocuk Dergisi’nden Çağrı Cebeci gibi sektörde öncü kuruluşlardan kişilerin yanı sıra Sabah Gazetesi yazarı Başak Çokan, Moda Fotoğrafçısı Yaşar Saraçoğlu, Selçuk Kaya, Oktay Topçular ve Deposite Sanat Merkezi eğitmenlerinden oluşan jüriyi, minikler verdikleri cevaplarla gülmekten kırdı geçirdi.

2 kategoriden oluşan yarışmada Şirinlik Kategorisi birinciliği 4 yaşındaki Yağmur Kaplan’a verilirken, Yetenek kategorisinde ise muhteşem dansıyla Eylül Certel birinci oldu. Arda Taşan şirinlik kategorisi ikincisi, Elif Nisa Çetin ise şirinlik kategorisi üçüncüsü olurken; yetenek kategorisi ikinciliği Samet Bektaş’a, üçüncülüğü ise Arda Efe Topuz’a verildi.

Yarışmanın sunuculuğunu yapan İpek Tanrıyar’dan da tam not alan minikler bir çok hediyenin de sahibi oldular. Şirinlik kategorisi birincisi olan Yağmur Kaplan ise Deposite Outlet’in minik yüzü olma fırsatını yakaladı.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.