Sevgililer Gününde Ona olan aşkınızı Goldaş ile anlatın

KAMPANYA
Kalbinizin sahibine adayacağınız bu özel günü, aşkınızı anlatacak bir hediye ile ölümsüzleştirmek elinizde.
İster büyük, ister küçük kalbinizden kopup gelen bu hediye, sevgilinizin yüzünü güldürecek. Altın, pırlanta, gümüş ve deri ürünlerin yer aldığı Goldaş koleksiyonları arasından aşkınız için aradığınız özel hediyeyi bulabilirsiniz.
Temelleri Roma’da atılan ve zamanla tüm dünyada kutlanan Sevgililer Günü’nün simgesi haline gelen kalp motifleri Goldaş koleksiyonlarında sıkça kullanılıyor. Pırlantalarla bezeli kalp motifleri, Goldaş’ın küpe, kolye ve yüzüklerinde aşka geldi. Kanat şeklindeki gümüş kolye ve küpeler, Sevgililer Günü’ne özel hediye seçenekleri arasında dikkat çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler ise aşkının sonsuza kadar süreceği mesajı vermek isteyenler kadar Sevgililer Günü’nde sürpriz evlenme teklifi planlayanlar için ideal.

Aşkın rengi kırmızıdan vazgeçemeyenler için Goldaş’ın yakut ve pırlantayı buluşturduğu kolye ve küpe tasarımları göz dolduruyor. Kırmızı ve siyah renk seçeneklerine sahip kalp şeklindeki anahtarlık ve cüzdanlar ile aşkınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Goldaş’ın birbirinden şık kol düğmeleri ise özel bir not eşliğinde çok şık ve anlamlı bir hediye olabilir.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.