Demirpark AVM

Zonguldak Alışveriş Merkezleri

<

Yapımı maden sektörünün öncü kuruluşlarından Demir Madencilik A.Ş tarafından gerçekleştirilen ve açılışını 15 Mart 2009 tarihinde TBMM Bakanı Köksal Toptan’ın yaptığı Zonguldak’ın ilk ve tek alışveriş merkezi DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, gayrimenkul hizmetleri ve finansal yönetimde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan Jones Lang Lasalle Türkiye tarafından yönetiliyor.
Aylık olarak, Zonguldak merkez nüfusunun 2,5 katı ziyaretci alan ve yaklaşık 11 bin metrekare arsa üzerinde 5 katıyla 50 bin metrekare kapalı, 18 bin metrekare kiralanabilir alana sahip DemirPark Alişveriş ve Yaşam Merkezi’nde, market olarak MM Migros bulunuyor. Giyimde Mavi, DeFacto, LC Waikiki, Koton, DS Damat, Adil Işık, Colin’s, İpekyol, Adidas, Nike, Sarar, Ramsey, Kip, Kiğılı, Getto, Armine, Benetton, Journey, Rody Mood, Lotus, Deichmann ve İnci DemirPark’ın marka karmasını oluşturuyor. Teknoloji alanında Teknosa, Gold Bilgisayar, Turkcell ve Vodafone, ev dünyasında Teleset, Yataş ve Beko, Özdilek, aksesuarda Bifair, Favori, Sette, Prenses Bijuteri ve Gürdal Optik yer alıyor. Prestige Cinema Club 8 modern salonuyla 3 boyutlu film keyfi yaşatırken, Fun City çocuk eğlencesinin ve bowling’in Zonguldak’taki tek adresi haline gelmiş durumda. Burger King, Tatlıcı Tombak, Pideum, Sultanahmet Köftecisi, Akçaabat Döner, Pizza House, Çıtır Usta, As Urfa ile bir lezzet alanı oluşturan DemirPark AVM, Özsüt ve Selanik Kahvecisi ile de kahve keyfi sunuyor. Daily Fresh, Çiğ Köftem, Candy Land, Flormar, Ada Kitap Evi de stant alanlarında bir çok hizmet veriyor. Ayrıca, Şık Çiçekçilik, Drysea Kuru temizleme, Çağrı terzihanesi, Marina oto yıkama, Demirpark Taksi, sağlık odası, mescit, her kattaki bebek bakım odaları ve 4 katlı kapalı otoparkı ile Demirpark bir hizmet bölgesi olarak da işlev görüyor.
Bin 800 metrekarelik alanda kurulu Muser GoKart ve 6D Sinema her yaştan gençler için farklı heyecanların adresini oluşturuyor. DemirPark AVM, Zonguldak’ın dinamik bir bölgesinde Kozlu-Karadeniz Ereğli-İstanbul yolu üzerinde geçiş yoğunluklu bir noktada kurulmuştur. Tam karşısında Karaelmas Üniversitesinin olması, projeye ayrı bir önem katıyor.

Denize bakan tarafında Demir Grup’un 5 yıldızlı Dedeman Oteli ile 2011’de şehirde daha farklı bir etki yaratacak. Yüzde 92 doluluk oranı, metrekare başına aylık ortalama 17 ziyaretçi sayısı, mağazalar için yüzde 10 civarında seyreden kira+ortak gider/ciro oranı ile DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, kendi kategorisinde başarılı bir AVM’dir.

Kentin sosyal ve kültürel hayatının önemli bileşenlerinden biri haline gelen DemirPark AVM Eğlence ve Yaşam Merkezi olmanın yanı sıra, “kentin çarşısı ve bayram yeri” haline geldi.

Adres : İncivez Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No:130 ZONGULDAK
Tel : +90 372 257 45 00
Fax : +90 372 257 35 00
E-mail : info@demirparkavm.com
Web : www.demirpark.com.tr

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.