Dolphin AVM’de sömestre böyle geçti

Avm Haber
Dolphin Center, hafta sonu düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinlikleri sömestir tatilinde de sürdürdü.
Kocaeli’nin yaşam ve alışveriş merkezi Dolphin Center, hafta sonu düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinliklere sömestir tatilinde de devam etti. Dolphin, sömestir tatilinde çocuk misafirlerine keyifli zamanlar geçirtecek birbirinden renkli ve sanatsal aktiviteler hazırladı.
Sömestir coşkusunu birbirinden yaratıcı, eğlenceli ve ödüllü yarışmalar, heykel yarışmasından, dans yarışmalarına, mini discodan animasyon gösterilerine kadar birbirinden eğlenceli etkinliklerin yanı sıra, Sosis Balon Şov, Kukla Şov, Karagöz-Hacivat Meddah Şov ve Kocaeli Bölge Tiyatrosu’nun “Annem Bizi Seviyor” adlı çocuk tiyatrosu Dolphin’de çocuklarla buluştu.

28-29 Ocak / 4-5 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri, alışveriş merkezinin yemek katında gerçekleşen etkinliklerde, Arı Maya, Mini Mouse ve Donald Duck kostümlü kahramanlar da çocuklarla gün boyu ilgilendi.

Ayrıca Arda Çocuk Evi ve Tuncay Emir Anaokulu’nun uzman eğitmen gözetiminde çocuklar birbirinden yaratıcı ve eğitici atölye çalışmaları ile keyifli bir tatil geçirme fırsatı yakaladı.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.