Forum İstanbul AVM Sevgililer Günü

Avm Haber

Sevgililer, 14 Şubat’ta Forum İstanbul’da 2 kere kazanacaklar.


Birbirinize yapışıkken neleri başarabilirsiniz?

Forum İstanbul’da 14 Şubat Sevgiler Günü’nde, hem Turkuazoo-Akvaryum ve Magic Ice-Buz Müzesi’nde çiftlerden tek kişilik ücret alınacak; hem de çiftler eğlenceli, muzip ve romantik bir yarışmada ödüller kazanma şansını yakalayacaklar.

Forum İstanbul’un büyük ilgi gören iki eğlence mekanı Turkuazoo-Akvaryum ve Magic Ice-Sihirli Buz Müzesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ziyaretçilerinin bu özel günlerini, çiftlerden 2 kişi yerine sadece tek kişilik giriş ücreti alarak kutlayacak.

Sevgililer Günü’ne özel eğlenceli, muzip ve romantik bir yarışma

14 Şubat Sevgililer Günü, Forum İstanbul’da eğlenceli, muzip ve romantik bir yarışma ile kutlanacak. Yapışık ikiz t-shirt’ü giymiş çiftler birbirleriyle yarışacaklar. 3 etapta gerçekleşecek yarışmada yapışık ikiz t-shirt’ü giymiş çiftler, birbirlerine yapışıkken neleri başarabileceklerini sınayacaklar.

Çiftler, karşılıklı olarak eş zamanlı biçimde start alacakları yarışmada 3’er etaptan oluşan birer eş parkurda yarışacaklar. Çiftler yarışmanın Oturma Odası Etabı’nda birer koli kitabı, renklerine göre gruplandırarak raflara dizecekler; Mutfak Etabı’nda mükellef birer yemek masasını kuracaklar. Yarışmanın üçüncü etabı ve son etabı, yani Yatak Odası Etabı’nda ise birer nevresim takımını açıp yatağa geçirecek olan çiftler, bu etabı da tamamlayınca yorganın altında kaybolacaklar. Yorganın altında ilk kaybolan çift yarışmayı kazanmış olacak.

Yarışmada kazanan çiftlere Forum İstanbul ve mağazaları tarafından çeşitli hediyeler sunulacak.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.