“Serdivan AVM” Açıldı

Adapazarı Alışveriş Merkezleri, Avm Haber, Sakarya Alışveriş Merkezleri

Serdivan AVM Bünyesinde birçok ünlü markayı bulundurarak faaliyete geçti.Olduydu olmadıydı derken Serdivan AVM ‘in ilk resmi ziyaretçileri arasında Sakarya Valisi Mustafa BÜYÜK, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf ALEMDAR, Serdivan Kaymakamı Fahri Keser bulundu. Resmi Ziyaretçilere Kurucu ortak Zafer ADALET Alışveriş Merkezi hakkında bilgiler verdiler.

AVM’nin resmi açılışı ise Aralık ayında düzenlenecek ve hükümet temsilcilerinin de katılacağı törenle yapılacak. Serdivan AVM’de açılacak sinema salonlarıyla birçok işyerinin henüz hizmete girme aşamasına gelmediği, resmi açılış tarihine kadar AVM’deki tüm işyerlerinin dolacağı kaydediliyor.

Birçok Marka Serdivan AVM’DE

Adapazarı Serdivan Alışveriş Merkezi’nde Koçtaş, Darty, AFM, Migros, YKM, LCW, Play Bowling gibi markaların yanı sıra giyim, aksesuar ve ev tekstilinde de birçok mağaza yerini aldı. Yönetim ve kiralama çalışmaları, sektörün önde gelen firmalarından biri olan MLM Yönetim ve Organizasyon tarafından yürütülen Serdivan Alışveriş Merkezi, 31 bin 160 metrekarelik kiralanabilir alanı, 90 mağazası, bin araçlık açık otoparkı ile ziyaretçilere rahat bir alışveriş ortamı sunuyor.

Serdivan Avm’de Hangi Mağazalar Var

Serdivan Alışveriş Merkezi’nde şu markalar yer alıyor: AFM, Darty, Koçtaş, LC Waikiki, Migros, Play Bowling, Playland, YKM, DeFacto, Flo, Koton, Sos Kids, Algida, Andy Wawa, Arby’s, Armine, Avva, Bifair, Bay Döner, Bolluk Sofrası, Burger King, Candy Park, Cemile, Çıtır Usta, Değirmen, English Home, GNC, De Goya, Gönül Kahvesi, Herry, İnci, Kahve Dünyası, Kanz, Karaca, Kemal Tanca, Kervan, Kiğılı, KRC, Kyo My Friend, Mavi, Mc Donalds, Meru Döner, Nelson’s, NT Kitap, Opmar Optik, Panço, Pierre Cardin, Pierre Loti, Pizza House, Pizza Pizza, Polaris, Popeyes, Prenses, Kip Ramsey, Saat & Saat, Sbarro, Sevil, Sultanahmet, Tedi, Teknosa, Tike, Toyzz Shop, Us Polo, Watsons.

1 Yorum ““Serdivan AVM” Açıldı

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.