Forum Kayseri AVM Açılıyor!

Avm Haber
Avrupa standartlarındaki projeleriyle geleneksel alışveriş anlayışını değiştiren, Türkiye’yi keyifli alışverişle tanıştıran Multi Development Türkiye, simdi de Kayseri’de yepyeni bir yaşam merkezi kuruyor. Şehrin tam merkezinde yer alan Forum Kayseri, yalnızca Kayseri için değil, aynı zamanda yakın mesafedeki Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre iller için de ticari, sosyal ve kültürel bir cazibe merkezi olacaktır.
Yaklaşık 64.000 m² kiralanabilir alana sahip olacak 4 katlı projede hipermarket, ulusal ve uluslararası çeşitli markaların yer aldığı mağazalar, sinemalar, restoranlar ve parkların yanı sıra 2.000 araçlık açık ve kapalı otoparklar yer alıyor. Hollandalı T+T Design ve İspanyol L35 tarafından tasarlanan, uygulama projeleri Türkiye’de ERA tarafından yapılan proje, ana cephelerinde yer alan Kayseri taşları ve yerel mimariye özgü kemerleri ile modern ve geleneksel yapıyı biraraya getiriyor.

Gün ışığının içeri süzüldüğü proje, açık terasları ve çevresini tamamen saran şehir parki ile tüm Kayserililer için vazgeçilmez bir buluşma noktası olma özelliğini taşıyor. Forum Kayseri, 21 Aralık 2011 Çarşamba günü saat 13:00’de kapılarını misafirlerine açıyor.

Forum Kayseri Ulaşım

ADRES

Hunat Mah. Sivas Cad. No:24/1 Melikgazi, Kayseri

TRAMVAY İLE ULAŞIM

Doğu Terminali durağı’ndan şehir merkezi istikametine binip Büyükşehir Belediye Durağında (7 numaralı durak) inip Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

Organize Sanayi Bölgesi istikametinden bindiğinizde Büyükşehir Belediye Durağında (21 numaralı durak) inip Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

OTOBÜS İLE ULAŞIM

Sivas Caddesi istikametinden geçen otobüslere binip Büyükşehir Belediye Durağında inip Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa istikametinden geçen otobüslere binip Melikgazi Belediyesi Durağında inip Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

OTOMOBİL İLE ULAŞIM

TALAS yönünden, şehir merkezine doğru ilerlerken Havaalanı yönünü takip ederek Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

HAVALİMANINDAN şehir merkezi yönünü takip ederek Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

BELSİN yönünden Osman Kavuncu Bulvarı’na çıkıp Sivas Caddesi istikametine düz ilerleyerek Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

SİVAS ve MALATYA yolu yönünden gelirken Sivas Caddesine çıkarak şehir merkezi yönünde ilerleyerek Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.