Maltepe Dalga Kule’de 217 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

EMLAK HABERLERİ

Dap Yapı tarafından yapılan Maltepe Dalga Kule projesinin yüzde 60’ı satıldı. Toplam 369 üniteden meydana gelen projede yüzde 30 peşinatla 36 vade yapılabiliyor

Bağdat Caddesi’ne 5 dakika, Metroya ve E-5’e 600 metre, sahil yoluna 800 metre mesafede yükselen Maltepe Dalga Kule projesinde dairelerin alanları 45 ile 105 metrekare arasında yükseliyor. Single (stüdyo), Suit (1+1) ve Grand Suit (2+1) daire tiplerinden meydana gelen Dalga Kule projesinde A blokta 178 adet konut, B blokta 176 adet konut ve 15 adet dükkan yer alıyor.

Geçtiğimiz yılın Eylül ayından bu yana satışların devam ettiği Dalga Kule projesinde ev fiyatları 217 bin liradan başlıyor. Yüzde 60 oranında satış elde edilen projede yüzde 30 peşinatla 36 ay Dap Yapı bünyesinde vadelendirme yapılabiliyor. Otel konseptinde yapılan rezidansta kurumsal işletim sistemiyle kiraya vermek mümkün.

İki blok halinde yükselen Dalga Kule projesi, deniz dalgasından esinlenerek hayata geçiriliyor. 120 milyon TL yatırım maliyetine sahip olan Dalga Kule projesinde blokların 9. katında kafe ve kahvaltı salonları, blok üstlerinde yapılacak rooflarda ise 360 derece İstanbul manzarası gören dev jakuziler yer alacak. Dört mevsim kullanılabilen açılır-kapanır yüzme havuzu bulunan Dap Dalga Kule projesinde saunadan Türk hamamına, spor sahalarından fitness centera kadar bir çok özellik yer alıyor.

444 33 39

http://www.dalgakule.com

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.