My World Europe’de 1 milyon 155 bin TL’ye! Son 2 villa! My World Europe’de 1 milyon 155 bin TL’ye! Son 2 villa! My World Europe’de 1 milyon 155 bin TL’ye! Son 2 villa!

EMLAK HABERLERİ

Ağaoğlu İnşaat’ın hayata geçirdiği My World Europe projesindeki villalar bölümünde satılık 2 adet villa kaldı. Projede teslimler Haziran 2013’te başlayacak

Başakşehir-Ayazma’da Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu konumda yükselen My World Europe projesi Pool Residence, Arena Residence, Golf Residence ve villalar bölümünden meydana geliyor. 17 blokta toplam 3080 konut ve 20 ikiz villadan oluşan Ağaoğlu My World Europe’de teslimler 2013 yılının Haziran ayında başlayacak. Projenin arsa alanı 200 bin metrekare olarak belirlendi.

10 adet ikiz olmak üzere toplam 20 adet villanın bulunduğu Ağaoğlu My World Europe projesinde satılık iki adet villa kaldı. Villalar zemin kat, 1. kat ve çatı katı 351 metrekarelik ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandı. Son iki villa 1 milyon 155 bin TL’ye alıcılara sunuluyor. Ödeme kolaylıkları için satış ofisinden detaylı bilgi alınabiliyor.

2010 yılında satışlarına başlanacak olan Ağaoğlu My World Europe projesi içerisinde bulunan doğalgaz çevrim santrali ile sitenin elektrik enerjisi ihtiyacının tamamı karşılanıyor. Kojenerasyon sistemi ile doğalgaz santralinin atığından da sitenin ısınma ihtiyacı karşılanmaktadır. My World Europe, böylece dünya standartlarında ısı yalıtım teknolojisiyle minimum enerji tüketecek şekilde tasarlanmış olup binalar maksimum verimlilik ve minimum atık ile şu ana kadar geliştirilen çevreye en duyarlı proje ünvanını kazanıyor.

444 6 777

http://www.agaoglu.com.tr/

http://www.myworld-europe.com

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.