Marks & Spencer Çocuk Kulübü

ETKİNLİKLER
Marks & Spencer, çocukların kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla Akbank Çocuk Tiyatrosu ile işbirliği yapıyor.
Türkiye’de perakende sektörünün öncülerinden olan ve gerçekleştirdiği sosyal projelerle de anılan Marks & Spencer, şimdi de çocukların kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla Akbank Çocuk Tiyatrosu işbirliği ile Marks & Spencer Minik Sahne Çocuk Kulübü’nü geçtiğimiz Pazar günü hayata geçirdi.

Marks & Spencer Şaşkınbakkal mağazası’nın Çocuk Giyim katında yer alan gösteri merkezinde “En Mutlu Kim”oyunu ile perdelerini açan M&S Minik Sahne’ye çocukların katılımı oldukça yoğun oldu. Adeta görkemli bir gala niteliğinde gerçekleşen etkinlikte çocuklar oyun sonrası yüz boyama etkinliği, DJ müzik performası ve birbirinden lezzetli ikramlarla sömestr’in keyifli ilk Pazar gününü yaşadılar.

Tiyatro oyununun yanısıra, değişik alanlardaki atölye çalışmalarıyla çocukların sanatsal becerilerini keşfedip yaratıcılıklarını sergilemesine imkan tanıyacak M&S Çocuk Kulübü’nde 29 Ocak Pazar gününden itibaren her 15 günde 1 “En Mutlu Kim” adlı tiyatro oyunu sahnelenecek.

M&S Minik Sahne’nin 28 Ocak Cumartesi gününden itibaren her cumartesi ise dans atölyesi olarak kullanılması planlanıyor. 2-5 yaş ve 6-9 yaş yaş gruplarına hitap edecek dans dersleri için kişi başı katılım ücreti 15 TL olacak.

Her 2 etkinliğin biletleri Marks & Spencer Şaşkınbakkal Mağazası çocuk giyim kasa noktalarında satışa sunuldu.

Tiyatro Etkinlik Programı
29 Ocak – 05 Şubat / 19 Şubat – 4 – 18 Mart / 1-15-29 Nisan – 13-27 Mayıs / 10-24 Haziran

Dans Atölyesi
Her Cumartesi saat 11.30 – 12.15 (2 – 5 yaş) saat 12.30 – 13.15 (6 – 9 yaş)

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.