365 aVM

Noel Baba Hediyeler Dağıtıyor.

ETKİNLİKLER

Noel Baba’nın Sürpriz Hediyeleri 365 AVM’de

365 Alışveriş Merkezi, 2011’e veda ederken Aralık ayını birbirinden güzel etkinliklerle dopdolu geçiriyor. Aralık ayında her ay olduğu gibi 365 Çocuk Kulübü ve 365 Çocuk Tiyatrosu yeni yıl konseptleriyle her hafta sonu çocuklu aileleri bekliyor. Ayrıca, bu ay 365 Çocuk Kulübü’nde, çocukların 2011 yılı boyunca yaptığı çalışmalar sergilenecek.

Yine Aralık ayında yağlı boya tablolardan tren maketlerine kadar birçok sergi sanat severlerle buluşacak. Sergilerin yanı sıra 15-31 Aralık’11 tarihleri arasında bir yılbaşı klasiği haline gelen hediyelik ürün stadları da 365 Alışveriş Merkezi’nde yerini alacak.

Yeni yıl dönemi için; “Noel Baba’nın Sürpriz Hediyeleri” kampanyası 24-30 Aralık ’11 tarihleri arasında devam edecek. Kampanyada 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlar yeni yıl hediyelerini 365 AVM’de kazanacak.

Bütün bu etkinliklerle birlikte ziyaretçilerinin beğenisine sunulan Yılbaşı dekoru ile 365 AVM çocukların ilgi odağı. Hareketli Penguenler ve Penguen Evini, hemen üst kısımlarından el sallayarak gelen Şemsiyeli ve hareketli penguenler süslüyor. Penguenlerin yanı sıra her yıl olduğu gibi 365’in dört bir yanını saran ışık selleri, yeni yılın ışıltısını ve heyecanını Ankaralılara yaşatmaya hazır.

Yeni Yıla girerken alışverişlerinize renk katmak ve yeni yıl heyecanını şimdiden yaşamak için 365’e mutlaka uğrayın…

Noel Baba Hediye Dağıtıyor…

1) Yeni Yıla Özel Noel Baba Hediye Dağıtıyor kampanyası 24-30 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

2) Kampanya’da 24-30 Aralık tarihleri arasında 365 Alışveriş Merkezi mağazalarından yapılan alışverişler geçerli olacak olup, geçmiş tarihli fiş/ faturalar ile Migros’tan yapılan alışverişler hariçtir.

3) Katılım için alışverişlere ait fiş/fatura’nın kaydının aynı gün içinde yaptırılması gerekmektedir.

4) Katılım için; aynı gün içerisinde toplamda veya tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişler geçerlidir.

5) Kampanyada her mağazadan aynı gün içerisinde alınan, 200 TL ve üzeri olan fiş / faturalardan sadece biri geçerli olacaktır.

6) Gün içerisinde yapılan alışverişlerle o günkü kampanyaya kaydını yaptıran haftasonu ilk 250 (ikiyüzelli) kişi hafta içi ilk 100 (yüz) kişi hediye çekilişine katılma hakkına sahip olacaktır.

7) Kampanyada 200 TL üzerinde olan alışverişlere ait fiş ve faturalarda alışveriş tutarı fark etmeksizin katılım hakkı 1 (bir) kere ile sınırlı olacaktır.

9) Belirtilen hediye miktarı (haftasonu 250 adet, haftaiçi 100 adet) dağıtımının tamamlandığı durumlarda, o gün için kampanya bitmiş olacaktır.

10) Kampanya katılımında gerekli bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir, aksi takdirde müşteri katılım sağlayamaz.

11) Kampanyada kazanılan hediye bir başka hediye ile değiştirilemez veya ürün bedeli talep edilemez.

12) Kampanya 1000 adet hediye ile sınırlıdır.

13) Corio çalışanları, 365 Alışveriş Merkezi mağaza çalışanları, Tepe Güvenlik, FMS Temizlik çalışanları ve birinci dereceden akrabaları kampanyaya katılamaz.

14) Corio kampanyanın tarihlerinde ve işleyişinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.