Okullar tatile, çocuklar Orion’a…

ETKİNLİKLER
Sömestre tatilinde çocukların hem eğlenceli hem de faydalı vakit geçirebilmesi için Orion, dopdolu bir etkinlik programı hazırladı. Birbirinden güzel sosyal ve kültürel aktiviteleri içeren etkinlik programında bir çocuğun katılmak isteyebileceği hemen her şey var. Tiyatrolardan sihirbazlık gösterilerine, el becerisi atölyelerinden eğlenceli oyunlara kadar pek çok aktivite Orion’un Tatil Eğlenceleri programında.
Orion’da Tatil Eğlenceleri, 24 Ocak Salı günü başlıyor. Haftaiçi her gün çocuklarla buluşacak etkinlikler saat 11:00’de başlayıp 20:00’ye kadar devam edecek. Geçtiğimiz yıl da sömestre tatil döneminde yapılan aktiviteler büyük ilgi görmüştü ve hem çocukların hem velilerin yoğun ilgisiyle karşılanmıştı.

Sömestre tatili süresince Orion’da yapılacak atölyelerden bazıları Kukla Atölyesi, Ebru Atölyesi, Kilden Heykel Atölyesi gibi daha önce de Orion’da yapılan ve ziyaretçilerimizden büyük ilgi gören atölyeler. Her gün farklı el sanatlarının yapılacağı atölyelere çocuklar ücretsiz olarak katılabilecekler.

24 Ocak – 3 Şubat tarihlerinde yapılacak Kukla Tiyatrosu programı
24 Ocak – Bremen Mızıkacıları
25 Ocak – Merhaba Pinokyo
26 Ocak – Kırmızı Başlıklı Kız
27 Ocak – Bremen Mızıkacıları
30 Ocak – Bak Ne Kadar Kolay
31 Ocak – Kırmızı Başlıklı Kız
01 Şubat- Bremen Mızıkacıları
2 Şubat – Merhaba Pinokyo
3 Şubat – Bak Ne Kadar Kolay

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.