Orion AVM

Tekirdağ Alışveriş Merkezleri

Trakya’nın ilk alışveriş merkezi Orion Alışveriş Merkezi, 16 Ekim 1999’da Çorlu’yu yepyeni bir konseptle tanıştırdı. Mono Mimarlık İnşaat Turizm Yatırım Tanıtım ve Mağazacılık Ticaret A.Ş.tarafından kurulan Orion AVM, kısa zamanda bölgesine yeni bir alışveriş ve eğlence anlayışı getirerek Trakya’da bir “yaşam merkezi” oldu.

Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı da misyon edinen Orion AVM , düzenlediği etkinliklerle bölge insanına yeni bakış açıları kazandırmakta, kültürel hayatlarına renk katmaktadır. Yıl boyu belli aralıklarla alt kat koridorumuzda düzenlenen sergiler bölge halkından büyük ilgi görmektedir.

Orion Alışveriş Merkezi’nin bünyesinde yer alan 80 mağaza arasında, dünya çapında kalitesi tescillenmiş ünlü markalar bulunmaktadır. Tekstilden teknoloji ürünlerine kadar her türlü ürünü bir arada bulabileceğiniz Orion AVM, size alışveriş sonrasında keyifli saatler geçirebileceğiniz, sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz nezih mekanlar sunmaktadır. Her türlü damak tadına hitap eden restoranlarımız ve dünyanın değişik tatlarını sunan cafelerimiz, ziyaretçilerimizin vazgeçilmezleri arasında haklı yerlerini almıştır.

8 hatlı bowling salonu ve 6 salonlu sinemasıyla Orion Alışveriş Merkezi, günün stresini atabileceğiniz ve keyifli saatler geçirebileceğiniz bir eğlence merkezi aynı zamanda. 1500 araçlık açık otoparkımız sayesinde trafik ve ulaşım sorun olmaktan çıkmıştır. Birbirinden güzel oyuncakların bulunduğu oyun alanımızda da, her yaştan çocuk doyasıya eğlenip mutlu saatler geçirmektedir.

9 yılı aşkın bir süredir, açıldığı günden bugüne büyük bir gelişim gösteren Orion AVM, yaptığı yeniliklerle her geçen sene adından daha sık söz ettirdi. Aylık ortalama 400.000 olan kapı girişleri ve %100 doluluk oranı gibi önemli veriler, Orion Alışveriş Merkezi’nin gelişim seyrinin en önemli göstergeleridir.

Orion Alışveriş Merkezi tüketicilerine, harcarken kazandırmayı, kazandırırken eğlendirmeyi ilke edinmiştir. Bugüne kadar düzenlediği kampanyalarla Orion, müşterilerine arabadan pırlanta yüzüğe kadar yüzlerce hediye vermiştir.

Orion Alışveriş Merkezi’nin sesini tüm Trakya’ya duyuran Orion Yaşam da, 10 bin adetlik tirajıyla beğeniyle takip edilen bir alışveriş ve yaşam dergisidir. Ulusal standartlarda hazırlanan Orion Yaşam, ulaştığı kişi sayısı itibariyle reklamverenler için cazibesini korumaktadır.

Örnek lider bilinciyle Çorlu ve çevresindeki perakende sektörüne dinamizm getiren Orion AVM, ziyaretçilerinin yanı sıra çalışanlarına sağladığı katma değerle de benzerlerinden ayrılıyor. Hep daha iyisini sunmaya çalışan, kaliteli ve zevkli alışverişin Trakya’daki tek adresi Orion, düzenlediği eğitimlerle çalışanları ve yöneticilerinin kişisel gelişimine katkıda bulunuyor.

Modanın öncüsü markaları, meşhur restoranları ve keyifli saatler geçirebileceğiniz cafeleriyle Orion Alışveriş Merkezi, Çorlu’daki durağınız olacak.

Adres: AliPaşa Mahallesi, Salih Omurtak Caddesi Çorlu / TEKİRDAĞ
Tel: 0282 673 33 14
Fax: 0282 673 33 93
Web Adresi: www.orionavm.com.tr
e-Posta: orion@orionavm.com.tr

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.