Tarihi Eser Sergisi Forum Trabzon’da

Avm Haber

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası özel koleksiyonuna ait “13-19. Yüzyıl Trabzon’dan Tarihi Eserler” ilk kez 2-11 Mart tarihleri arasında Forum Trabzon’da sergilenecek. Her biri sanat eseri güzelliğindeki muhteşem parçalar, sergilendiği süre boyunca ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Yalnız Trabzon’un değil tüm Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Forum Trabzon, düzenlediği etkinlikler ve ev sahibi olduğu önemli sergilerle farkını korumaya devam ediyor.

Trabzon’un milli ve manevi değerlerine sahip çıkan ve onları yaşatan Forum Trabzon’da 2 ila 11 Mart tarihleri arasında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası özel koleksiyonuna ait “13-19. Yüzyıl Trabzon’dan Tarihi Eserler” sergilenecek.

Ücretsiz gezilebilecek bu özel sergide Trabzon Eyalet Meclisi Gümüş Mührü, İmzalı Gümüş Divit, Yıldız Porselen yapımı Tuğralı Hokka gibi birçok önemli 136 parça eser yer alacak.
Trabzon Ticaret Odası tarafından özel bir kolekisyonerden alınan “13-19. Yüzyıl Trabzon’dan Tarihi Eserler”in açılışı 2 Mart Cuma günü saat 14:00’da yapılacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.